publikacje

Publikacje

prime

Zaufali nam - Grupa Prime PV

Grupa Prime PV zajmuje się realizacją planów inwestycyjnych od podstaw w dziedzinie odnawialnych źródeł energii. Dzięki wiedzy i doświadczeniu rozwija projekty prowadzące do generowania ekologicznej energii elektrycznej oraz przyczynia się do rozwoju branży odnawialnych źródeł energii w Polsce, mając realny wpływ na przeciwdziałanie zmianom klimatycznym.

 

W swojej działalności Grupa zajmuje się pozyskiwaniem i rozwijaniem projektów budowy wielkopowierzchniowych farm fotowoltaicznych, a także prowadzi procesy projektowania i pozyskiwania niezbędnego finansowania inwestycji oraz zarządzaniem instalacjami w etapie eksploatacji (usługi O&M).

 

Do Grupy Prime PV należy sześć spółek, w tym Prime PV Assets odpowiedzialna za dzierżawę gruntów oraz Prime PV Construction realizująca generalne wykonawstwo w zakresie projektów budowy farm fotowoltaicznych. Strategia Grupy zbudowana jest z czterech obszarów energetyki odnawialnej, które razem tworzą spójną całość w cyklu życia instalacji fotowoltaicznej:

  • rozwój projektów do etapu gotowości do budowy
  • generalne wykonawstwo
  • produkcja zielonej energii
  • serwisowanie farm fotowoltaicznych

 

Zespół Kancelarii JASIŃSKI współpracuje z Grupą od początku jej działalności. Świadczymy kompleksową obsługę prawną, w szczególności związaną z projektami w obszarze OZE. Prowadzimy postępowania sądowe, administracyjne, wieczystoksięgowe i rejestrowe, wraz z przygotowywaniem niezbędnych dokumentów formalnoprawnych w toku tych postępowań. Sporządzamy i negocjujemy umowy, wykonujemy badania due diligence i wspieramy Grupę na każdym etapie realizacji projektów inwestycyjnych.

 

Dziękujemy za zaufanie i współpracę oraz życzymy dalszego dynamicznego rozwoju!

 

 

Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700