1

Kariera

Kariera

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które posiadają ciekawe doświadczenie zawodowe oraz osiągnięcia naukowe. W procesie rekrutacji sprawdzamy nie tylko znajomość prawa, ale także umiejętność jego praktycznego zastosowania i odniesienia posiadanej wiedzy do realiów biznesowych. Najbardziej poszukiwane są osoby, które posiadają doświadczenie w obszarach specjalizacji kancelarii.

 

Jeśli spełniasz wyżej wymienione kryteria i starasz się o pracę, wystarczy przesłać CV na adres praca@jasinski-kancelaria.pl

 

Oferujemy również możliwość odbycia praktyk przez studentów i absolwentów wydziałów prawa i administracji.

Aktualne oferty pracy

 

 

 

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński, adres: ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk, e-mail: rodo@jasinski-kancelaria.pl, tel. +48 798 280 844.

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Masz również prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie ma jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie Twojej zgody, a przed jej cofnięciem.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych dostępne są tutaj oraz na stronie internetowej Kancelarii www.jasinski-kancelaria.pl w zakładce RODO.

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700