1

Kariera

Kariera

Do naszego zespołu poszukujemy osób, które posiadają ciekawe doświadczenie zawodowe oraz osiągnięcia naukowe. W procesie rekrutacji sprawdzamy nie tylko znajomość prawa, ale także umiejętność jego praktycznego zastosowania i odniesienia posiadanej wiedzy do realiów biznesowych. Najbardziej poszukiwane są osoby, które posiadają doświadczenie w obszarach specjalizacji kancelarii.

 

Jeśli spełniasz wyżej wymienione kryteria i starasz się o pracę, wystarczy przesłać list motywacyjny oraz CV (oba dokumenty w języku polskim oraz obcym) na adres praca@jasinski-kancelaria.pl

 

Oferujemy również możliwość odbycia praktyk przez studentów i absolwentów wydziałów prawa i administracji.

Aktualne oferty pracy

Wysłanie przez kandydata do pracy zgłoszenia (CV, listu motywacyjnego, życiorysu lub innej dołączonej dokumentacji) na adres mailowy praca@jasinski-kancelaria.pl stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych przez kandydata dobrowolnie w celu rozpatrzenia podania w postępowaniu rekrutacyjnym prowadzonym przez Administratora danych tj. Kancelarię Radcy Prawnego Mateusza Jasińskiego z siedzibą w Gdańsku. Podane przez kandydata dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie na cele związane z prowadzeniem rekrutacji. Osoba, której dane dotyczą ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo do ich poprawienia, a także żądania ich usunięcia. Osoba, która wyraziła zgodę na przetwarzanie danych osobowych ma prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700