publikacje

Publikacje

dolaczyli PN KB_big

Piotr Niczko i Konrad Balcerowski dołączyli do Zespołu

Miło nam poinformować, że z początkiem września 2021 r. do zespołu Kancelarii JASIŃSKI dołączyli nowi prawnicy – radca prawny Piotr Niczko i aplikant radcowski Konrad Balcerowski

 

Piotr Niczko jest radcą prawnym z wieloletnim doświadczeniem w doradztwie prawnym w obszarach nieruchomości, inwestycji budowlanych, a także umowach finansowych na rynkach OTC opartych na standardzie typu ISDA. Specjalizuje się w prowadzeniu transakcji na rynku nieruchomości komercyjnych, bieżącej obsługi nieruchomościowej w ramach asset management, a także projektów z zakresu odnawialnych źródeł energii (OZE).

 

W 2010 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu. Uczestniczył również w wymianie studenckiej w 2008 r. studiując semestr na Wydziale Prawa, Ekonomii oraz Nauk o Zarządzeniu na Université Nancy 2 we Francji. W latach 2012 – 2015 odbył aplikację radcowską przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. W 2015 roku zdał egzamin radcowski i został wpisany na listę radców prawnych przy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie i od tego czasu wykonuje zawód radcy prawnego. W 2013 roku ukończył studia podyplomowe „Negocjacje i Mediacje w Biznesie” na Wyższej Szkole Handlu i Prawa im. Ryszarda Łazarskiego w Warszawie. W 2014 r. ukończył studia podyplomowe „Akademia Menedżerska – Nowoczesna Praktyka Zarządzania Firmą” w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Przed dołączeniem do Kancelarii pracował przez wiele lat dla międzynarodowych kancelarii prawniczych w Warszawie, takich jak Dentons (dawniej Salans) oraz DLA Piper, gdzie brał udział w licznych projektach na rynku nieruchomości komercyjnych.

 

 

Konrad Balcerowski jest aplikantem radcowskim I roku aplikacji prowadzonej przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Gdańsku. W Kancelarii zajmuje się korporacyjną obsługą spółek prawa handlowego oraz przygotowaniem i opiniowaniem umów handlowych.

 

W 2020 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W trakcie studiów uczestniczył w programie mobilności studentów MOST w ramach którego, w roku akademickim 2018/19 studiował na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego. W 2021 roku rozpoczął aplikację radcowską prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Gdańsku.

Dotychczasowe doświadczenie zdobywał pracując w spółce informatycznej, produkującej i rozwijającej oprogramowanie m.in. dla instytucji publicznych. W trakcie studiów zaangażowany był w działalność Koła Naukowego Prawa Własności Intelektualnej i Prawa Nowych Technologii, Studenckiej Uniwersyteckiej Poradni Prawnej oraz Biura Porad Obywatelskich.

 

Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700