publikacje

Publikacje

PNIR List Nominacyjny

Nominacja do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023

Miło nam poinformować, że Kancelaria JASIŃSKI otrzymała nominację do Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju, w kategorii „Innowacyjne technologie przyszłości”. Docenienie kapituły dotyczy realizacji projektu pn. „Wdrożenie innowacji do przedsiębiorstwa poprzez zakup technologii informatycznej iManage” oraz wizjonerskiego podejścia do budowania nowoczesnej organizacji czerpiącej siłę nie tylko z wiedzy i potencjału prawników w niej zatrudnionych ale też z innowacyjnych rozwiązań technicznych i technologicznych. Nominacja dotyczy także pozytywnego podejścia do upowszechniania wyników przedsięwzięć wśród całego społeczeństwa.

 

Jest to 8. Edycja Nagrody Głównym organizatorem Nagrody jest Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju. Od 2016 r. Laureatami wyróżnienia zostają osoby i organizacje, które realizują innowacyjne projekty, rozwojowe inwestycje czy prowadzą nowatorską działalność, skutkującą wprowadzaniem na rynek już lub w przyszłości innowacji technologicznych bądź społecznych, przekładających się na inteligentny rozwój.

 

Wykazują się przy tym jednocześnie aktywną komunikacją i promocją dotyczącą realizowanych przedsięwzięć od początkowego etapu aż po wdrożenie na rynek. Poprzez ogólnopolskie media poświęcone tematyce społeczno-gospodarczej i wydarzenia dedykowane innowacjom i rozwojowi, uwypuklają wagę prowadzonych projektów.

 

Statuetki i certyfikaty PNIR trafiają w ręce ludzi inspirujących, przedstawicieli organizacji, chcących wpływać na lepszą przyszłość w swojej organizacji, branży gospodarczej, dziedzinie nauki, regionie działalności i w całym społeczeństwie.

Głównym organizatorem Nagrody jest Fundacja Forum Inteligentnego Rozwoju.

 

 

Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700