publikacje

Publikacje

20210129112145

Katarzyna Bień ukończyła studia podyplomowe Legal MBA

Miło nam poinformować, że radca prawny Katarzyna Bień ukończyła studia podyplomowe Legal MBA - innowacyjny program szkoleń rozwijający kompetencje biznesowe dla prawników i uwzględniający współczesne trendy biznesowe i technologiczne. 

Legal MBA został stworzony z myślą o kreowaniu nowej generacji prawników według najwyższych standardów edukacyjnych. Kompleksowy program edukacyjny łączący wiedzę z praktyką to 17 dni spotkań pełnych wymiany myśli i doświadczeń. Zjazdy szkoleniowe obejmowały prelekcje uznanych ekspertów, sesje ćwiczeniowe z wybitnymi praktykami z obszaru prawa, finansów, bezpieczeństwa IT i świata nowych technologii, rozwoju osobistego, komunikacji oraz zarządzania projektami w szeroki sposób rozwinęły kompetencje prawników.

Program szkoleniowy obejmował zagadnienia m.in. z zakresu:

  • zarządzania projektami prawnymi i roli prawnika w projekcie biznesowym,
  • wiedzy z obszaru sprawozdawczości finansowej,
  • bezpieczeństwa IT i ochrony przedsiębiorstwa w oparciu o aktualne przepisy prawa,
  • efektywnej realizowacji strategii działów prawnych w kontekście najnowszych rynkowych trendów,
  • wzmocnienia kompetencji jako lider i manager,
  • sprawnej komunikacji i budowaniu własnej marki.

Uczestnictwo Katarzyny Bień w cyklu szkoleniowym wpłynęło na podniesienie kwalifikacji, wzbogaciło kompetencje o umiejętności wykraczające poza wiedzę prawniczą, rozbudowanie umiejętności z obszarów zarządzania, przywództwa, negocjacji, psychologii czy kontaktów z mediami. Zdobyta wiedza i doświadczenie w pełni odpowiada na oczekiwania stawiane obecnie nowoczesnemu prawnikowi, który swoimi kwalifikacjami musi wykraczać poza tradycyjne rozumienie usług prawnych, stając się niekiedy menedżerem poruszającym w nieustająco zmieniającym się środowisku biznesowym.

 

 

 

20210129112145
Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700