publikacje

Publikacje

211201-FVS-partnership-DAA-blue-1200x628px

Kancelaria Jasiński wspierała Falcon V Systems w pozyskaniu nowego partnera strategicznego oraz finansowania

Falcon V Systems S.A., spółka joint venture utworzona przez podmiot z grupy Liberty Global oraz podmiot z grupy Vector pozyskała finansowanie w ramach kolejnej rundy inwestycyjnej, w której udział wziął dotychczasowy akcjonariusz Falcon z grupy Liberty Global oraz nowy inwestor - podmiot z grupy Charter Communications. Dodatkowe finansowanie zostanie przeznaczone na dalszy rozwój technologii dla branży telekomunikacyjnej, nad której przygotowaniem pracuje Falcon. Pozyskanie Charter Communications jako partnera strategicznego jest istotnym krokiem dla osiągniecia przez Falcon jego strategicznych celów biznesowych.

 

Prawnicy Kancelarii w składzie Mateusz Jasiński oraz Łukasz Winkowski świadczyli na rzecz Falcon oraz Vector sp. z o.o. kompleksowe doradztwo prawne związane z opisaną wyżej transakcją, obejmujące m.in. przygotowanie dokumentacji transakcyjnej, udział w negocjacjach z inwestorami oraz wsparcie w zamknięciu transakcji.

 

Falcon zapewnia ekonomiczne, skalowalne i niezastrzeżone otwarte rozwiązanie DAA dla wielu operatorów systemów (MSO) oparte na Software Defined Networking (SDN) i Network Functions Virtualization (NFV). Ta niemonolityczna, zwinna architektura umożliwi bardziej efektywne wykorzystanie zasobów sieciowych, centrów danych i zasobów w chmurze. Dzięki otwartym interfejsom rozwiązanie ewoluuje wraz ze wzrostem potrzeb i wspiera współpracę operatorów z innymi dostawcami.

 

Serdecznie gratulujemy całemu Zespołowi Falcon i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy w realizacji projektu.

 

Więcej informacji:

 

FALCON V SYSTEMS oraz LIBERTY GLOBAL

Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700