publikacje

Publikacje

133300_1140

Euro Styl z nagrodami dla Inwestycji DOKI i MONTOWNIA

Gratulujemy Euro Styl otrzymania trzech nagród w plebiscycie European Property Awards!

 

Inwestycja DOKI i wchodząca w ich skład MONTOWNIA powstajace na terenach Młodego Miasta w Gdańsku otrzymały wyróżnienia w międzynarodowym konkursie European Property Awards, będącego częścią prestiżowego konkursu International Property Awards. DOKI otrzymały tytuł Award Winner w kategoriach Mixed-Use Development oraz Development Marketing, natomiast MONTOWNIA w obszarze Commercial Redevelopment/Renovation. 

International Property Awards jest jednym z najważniejszych tego typu wydarzeń w branży nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych, które przyciąga inwestorów z całego świata. Uczestnicy zgłaszają się na poziomie krajowym, a projekty ocenia blisko 100 niezależnych ekspertów związanych z branżą nieruchomości, architekturą, wzornictwem i projektowaniem. DOKI i MONTOWNIA w fazie krajowej uzyskały tytuł Award Winner w 3 kategoriach i razem z innymi inwestycjami z Polski przeszły do dalszej rywalizacji. Na początku grudnia wyłonione zostaną najlepsze inwestycje z poszczególnych krajów, które konkurować będą na poziomie kontynentalnym.

 

Jest nam szczególnie miło, gdyż Kancelaria miała przyjemność wspierać Euro Styl na każdym etapie inwestycji DOKI. Dotychczasowo Zespół Kancelarii wspierał m.in.: w transakcji nabycia nieruchomości na Młodym Mieście w Gdańsku, a następnie wydzieleniu jej części i sprzedaż na rzecz Torus realizującego Doki Office, transakcji nabycia historycznego obiektu Montowni oraz przygotowaniu dokumentacji prawnej związanej z procesem sprzedaży i dzierżawy apartamentów serwisowanych, a także w przygotowaniu projektu umowy dzierżawy części gastronomicznej zabytkowego budynku Montowni.

 

Serdecznie GRATULUJEMY i trzymamy kciuki za przejście do kolejnego etapu konkursu!

 

Więcej o otrzymanej nagrodzie i European Property Awards TUTAJ

Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700