publikacje

Publikacje

DJI_0007

95-lecie Stoczni Remontowej „Nauta”

Serdecznie gratulujemy Stoczni Remontowej „Nauta” 95-lecia swojej działalności.

 

Symboliczną datą utworzenia Nauty jest 7 października 1926 r., kiedy to Rada Miejska Gdyni przyjęła uchwałę o budowie przemysłu stoczniowego. Pierwsze lata działalności Nauty skupiały się na budowie jednostek pomocniczych niezbędnych do budowy portu w Gdyni. W 2012 roku Stocznia przeniosła większość zaplecza produkcyjnego na teren po Stoczni Gdynia, co stało się impulsem do rozwoju, które umożliwiło wejście Nauty w segment remontów największych jednostek wpływających na Bałtyk. Obecnie w czterech dokach i przy nabrzeżach Nauty wykonywane są nieprzerwanie prace związane z przeglądami klasowymi, remontami awaryjnymi, jak również skomplikowanymi przebudowami, w tym montaże systemów uzdatniania wód balastowych.

 

Zespół Kancelarii ma przyjemność współpracować z Nautą ponad 10 lat. Na co dzień wspieramy spółkę w jej działalności zajmując się obsługą korporacyjną oraz pomocą prawną w bieżących sprawach. W szczególności świadczymy doradztwo w zakresie opracowywania i opiniowania umów handlowych, w tym dotyczących remontów oraz budów statków i okrętów. Zapewniamy także wsparcie w obszarze prawa pracy oraz zastępstwo procesowe we wszelkich sprawach, będących przedmiotem jej działalności.

 

Dziękujemy za zaufanie, z niecierpliwością wyczekujemy jubileuszu 100 – lecia spółki i życzymy kolejnego wieku działalności Stoczni!

Wszystkie aktualności

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700