Legal Assistant

Legal Assistant

Opis obowiązków

W ramach współpracy odpowiedzialna/y będziesz za m.in.:

  • wsparcie Zespołu w zakresie bieżących spraw prowadzonych przez kancelarię, w szczególności spraw dotyczących nieruchomości, a także obsługi korporacyjnej przedsiębiorstw
  • udział w projektach prawnych i obsłudze prawnej transakcji
  • przygotowywanie i opiniowanie umów, przygotowywanie analiz prawnych i informacji prawnych

 


Wymagania

Umiejętności i doświadczenie wymagane przy współpracy:

  • student stacjonarnych studiów IV roku kierunku Prawo
  • znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
  • umiejętność obsługi komputera w stopniu bardzo dobrym

 


Co oferujemy

Budując zespół stawiamy na młodych prawników, na początku drogi zawodowej, licząc, że nauczymy ich warsztatu pracy i zachęcimy, aby związali swoją karierę z kancelarią. Ten model biznesowy przeszedł próbę czasu i pozwolił nam wykształcić wielu świetnych specjalistów, którzy tworzą dzisiaj trzon zespołu kancelarii. Dołączając do naszego zespołu możesz liczyć na pracę pełną wyzwań pod okiem doświadczonych prawników nastawionych na dzielenie się wiedzą.Z uwagi na zakres naszego działania jest duża szansa, że będziesz mógł pracować w dziedzinie prawa, którą się interesujesz.

Oferujemy współpracę w formie odpłatnych praktyk trwających do 3 miesięcy z wynagrodzeniem 2.000 PLN netto przy pełnej dyspozycyjności lub proporcjonalnie w przypadku dyspozycyjności w mniejszym wymiarze czasu. Po odbytych praktykach istnieje możliwość kontynuacji współpracy w oparciu o umowę zlecenie. Oferujemy dofinansowanie Programu Multisport oraz zajęć z języka angielskiego prawniczego i biznesowego.

 

 

Aplikuj poprzez: praca@jasinski-kancelaria.pl

 

Administratorem danych osobowych kandydatów do pracy jest Kancelaria Radcy Prawnego Mateusz Jasiński, adres: ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk, e-mail: rodo@jasinski-kancelaria.pl, tel. +48 798 280 844.

Będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Przysługuje Ci prawo dostępu do swoich danych, prawo żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Masz również prawo w każdej chwili cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie ma jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonaliśmy na podstawie Twojej zgody, a przed jej cofnięciem.

Dodatkowe informacje o zasadach przetwarzania i ochrony danych osobowych dostępne są tutaj oraz na stronie internetowej Kancelarii www.jasinski-kancelaria.pl w zakładce RODO.

Wszystkie publikacje

Zaufali nam

Budynek C200 Office

ul. Marynarki Polskiej 163, 80-868 Gdańsk

tel. +48 798 280 844

biuro@jasinski-kancelaria.pl

NIP: 584 245 22 25

REGON: 220143700