AKTUALNOŚCI

Pozytywne wyniki z egzaminów zawodowych

Z radością informujemy, że aplikantka radcowska Katarzyna Bień oraz aplikantka adwokacka Karolina Sikora otrzymały pozytywne wyniki z tegorocznych egzaminów zawodowych i już wkrótce nasz zespół powiększy się o kolejnego radcę prawnego oraz adwokata.

Więcej

Zakup nieruchomości przez Euro Styl S.A.

Z przyjemnością informujemy, iż w dniu 28 lutego 2019 r. doszło do podpisania rozporządzającej umowy sprzedaży na podstawie której Euro Styl S.A. z siedzibą w Gdańsku nabyła nieruchomości o powierzchni około 6,8 ha położone w Gdańsku na terenach Młodego Miasta w bliskim sąsiedztwie Europejskiego Centrum Solidarności.

Więcej

Nowy adres Kancelarii

Mamy przyjemność poinformować, że z początkiem września przenieśliśmy nasze biuro z Gdyni do Gdańska. Serdecznie zapraszamy do naszego nowego, większego biura znajdującego się w Budynku C200 Office w Gdańsku. Jednocześnie informujemy, że uległ zmianie również adres siedziby.

Więcej

Sprzedaż parku biurowego TENSOR w Gdyni

Miło nam poinformować, że w dniu 26 października 2017 r. doszło do podpisania umowy sprzedaży parku biurowego TENSOR, położonego w Gdyni przy ul. Łużyckiej 8. Park biurowy TENSOR to trzy nowoczesne budynki biurowe klasy A (X, Y oraz Z), oddane do użytkowania w 2016 oraz 2017 r., o łącznej powierzchni najmu ok. 20. tys. m2.

Więcej